. . .

شرکت ارتباطات الماس آسیا با اتکاء به خداوند متعال و پشتوانه فني و تخصصي با هدف ارائه خدمات مهندسی در صنعت انفورماتيك كشور و ایجاد ارتباطات در شبکه های کامپیوتری با استفاده از آخرین متد روز دنیا و بهره گیری از جدیدترین و معتبرترین محصولات و با دیدگاهی متفاوت، نسبت به سازماندهی گسترده و ایجاد زیرساخت های دانش و مهارت مبادرت ورزید.

با توجه به رشد روزافزون صنعت IT در جهان و فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه علی رغم وجود متخصصین تراز اول و مطرح در سطح جهانی این فاصله غیرقابل قبول بوده و وظیفه ملی افراد توانا که می توانند قدمی در این راه بردارند سنگین تر می گردد. لذا شرکت ارتباطات الماس آسیا با هدف ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای صنعت IT در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید.

رشد سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژي‌هاي نوين و استانداردهاي بين‌المللي بنا نهاده، مديون وفاداري مشترياني است كه مايلند برای پوشش نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوري اطلاعات از شرکت ارتباطات الماس آسیا بهره جسته و از خدمات آن بهره مند گردند. هم اکنون شرکت الماس آسیا در بسیاری از استانهای کشور دارای نماینده فروش و خدمات پس از فروش بوده و آمادگی خود را جهت اعطای نمایندگی به همکاران عزیز را اعلام می دارد. شایان ذکر است این شرکت آماده ارائه خدمات آموزشی برای علاقمندان این صنعت می باشد.

 

 

لذا این شرکت افتخار كسب نمايندگي فروش و توزيع محصولات شبکه های کامپیوتری، كمپاني هاي معتبر را نیز دارا مي باشد. دوربین مدار بسته را از ما بخواهید.

 

 • فروش،مشاوره،طراح و مجری شبکه های وایرلس wireless مبتنی بر تکنولوژیWIFI-WIMAX، به صورت Point To Point Point And Point To Multi Point در شرایط دید مستقیم Line Of Side LOS و غیر مستقیم NLOS Near Or Non Lone Of Side

 

 

 

 • برقراری ارتباطات تلفنی و انتقال خطوط تلفن بر روی بستر شبکه VOIP ( Voice Over IP )

 

 • مشاوره، طراحی و ارائه راهکارهای جامع (Total solutions)

 

 

 

 • طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی و شبکه های محلی (LAN) و گسترده(WAN) به صورت کابل، فیبر نوری و بی سیم تحت استاندارد IEEE

 

 

 • نماینده رسمی دوربین های مدار بسته ویوتک VIVOTEK در ایران

 

 

 

 

 

 

 

خبرنامه پیامکی

 1. نام*
  لطفا نام خود را وارد نمایید.
 2. نام خانوادگی*
  لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
 3. شماره تماس*
  لطفا در این قسمت فقط عدد وارد نمایید.
 4. پست الکترونیک
  پست الکترونیک نامعتبر است.

دسترسی سریع

تلفن :
88105278 - 88709814- 88709813- 88559857 - 88559842 - 88559844 - 88559852

فکس : 88701630

آدرس : تهران - خیابان کریمخان زند - خیابان عضدی (خیابان آبان جنوبی) ساختمان آبان پلاک 40 - طبقه 4 واحد 403

 

فرم تماس